9
Pilman 2015

Po úspěšném zvládnutí Ironmana v Klagenfurtu dojíždím sezonu nějak bez motivace. Pilmana jsem měl v plánu v loňském roce, ale díky zranění jsem registraci přesunul na letošek. Těšil jsem se na projížďku v kopcích Vysočiny. I přes téměř nulovou motivaci jsem si závod ... Více

2.2.2019 01:22:04 (49 dnů, 23 hodin a 22 minut)

15
IMAT 2015 podrobně

Skoro dvouletou přípravu jsem úspěšně završil na Ironman Austria 2015 v Klanegfurtu. Výsledek v číselné podobě už znáte. Nyní je čas na podrobnou ... Více

2.2.2019 01:21:52 (49 dnů, 23 hodin a 22 minut)

37
IMAT 2015 - I Am IRONMAN!!!

Dokázal jsem to. Můžu o sobě prohlásit - I Am Ironman!!! Jsem ... Více

2.2.2019 01:21:40 (49 dnů, 23 hodin a 22 minut)

7
Czechman 2015

V loňském roce jsem se na start největšího českého triatlonu postavil 14 dní po triatlonu v St. Poltenu, výsledek byl nic moc. Letos byla situace úplně jiná. Czechman sloužil jako test a příprava na dlouhý triatlon v Klagenfurthu. Takže bych na tom měl být podstatně ... Více

2.2.2019 01:21:29 (49 dnů, 23 hodin a 22 minut)

8
IMAT 2015 - květen/červen

Odpočítávání do startu IMAT 2015 se přehouplo pod jeden měsíc. Takže už bych měl mít tréninkově hotovo a teď už jen "ladit". Opravdu? A taky jsem v květnu učinil další přelomový objev. Konečně vím, k čemu jsou gely a energetické tyčinky. Na to, že běhám od ... Více

2.2.2019 01:21:17 (49 dnů, 23 hodin a 23 minut)

13
Krušnoman duathlon 2015

Krušné hory, krušné počasí, krušné tratě. To vše dohromady dává překrásný podnik s názvem Krušnoman Long Distance Duathlon. Jako příprava na Klagengurt téměř ... Více

2.2.2019 01:21:05 (49 dnů, 23 hodin a 23 minut)

0
IMAT 2015 - duben/květen

Pomalu se to krátí, k 1.květnu do startu IMAT 2015 zbývá 58 dní. Duben byl ve znamení běžeckých závodů a několika delších cyklotréninků, resp. v mém podání s rychlostí na úrovni ... Více

2.2.2019 01:20:53 (49 dnů, 23 hodin a 23 minut)

1
Nymburský 1/2 maraton 2015

Duben je ve znamení běžeckých závodů. A půlmaraton ve městě, kde bydlím si nemůžu nechat ujít. Navíc je specifický schodovou vložkou, s tou se na jiných závodech tak často ... Více

2.2.2019 01:20:42 (49 dnů, 23 hodin a 23 minut)

0
Moravice

... Více

31.1.2019 02:05:22 (51 dnů, 22 hodin a 39 minut)

0
DXT 2017

Psáno se zpožděnímJsou nabídky, které se neodmítají Při jednom iTB běhu mi Honza12 nabídnul, zda bych nechtěl jeho registraci a ubytování na DXT. Že už prý má vše zaplacené a byla by škoda to nechat propadnout. Jasně, ... Více

31.1.2019 02:05:10 (51 dnů, 22 hodin a 39 minut)

0
Jarním Šluknovskem 2017

Jarním Šluknovskem 2017v číslech 3. moje Šluknovsko (jinak 24. ročník)10. moje stovka 8. moje Olafova stovkamoje nejkratší Olafova stovka (102km)moje nejrychlejší Olafova stovka (17:27)22. místo spolu s 2. ženou (celkem dokončilo ... Více

31.1.2019 02:04:59 (51 dnů, 22 hodin a 39 minut)

0
Brtnické ledopády 2017 - dětská trasa

Brtnické ledopády 2017 - dětská trasaZapsáno s měsíčním odstupemV prosinci a lednu jsem moc neběhal, nešlo to z mnoha důvodů, práce i komplikace s tlakem tomu bránily, přesto ale hlava zoufale chtěla.Bohužel kilometráž  klesla na 50% co jsem běhal dříve, ... Více

31.1.2019 02:04:47 (51 dnů, 22 hodin a 39 minut)

0
Rekapitulace 2016

Malá statistika227 běhů (+1) ... byl přestupný rok510 hodin (+8 h) ... běhal jsem nějak pomaleji4141 km (-70 km)95k výškových metrů (+12k) zařadil jsem víc ... Více

31.1.2019 02:04:36 (51 dnů, 22 hodin a 39 minut)

0
Pražská 100

... Více

31.1.2019 02:04:24 (51 dnů, 22 hodin a 39 minut)

0
Loučení

... Více

31.1.2019 02:04:13 (51 dnů, 22 hodin a 40 minut)

10
Challenge Roth 9.7.2017

Rozhodl jsem se zopakovat si zábavu jménem dlouhý triatlon. A protože beru jen top podniky, tak volba byla jasná - jeden z nej evropských a asi i světových triatlonů, v německém Rothu. A byla to móóóc dobrá volba. Snad se mé zkušenosti budou někomu v budoucnu ... Více

31.1.2019 01:44:48 (51 dnů, 22 hodin a 59 minut)

24
Interval triatlon Račice 18.6.2017

Před Challenge Roth jsem si chtěl dát ještě nějaký delší triatlon. Tenhle nový závod se termínově celkem hodil. Poznat další místo, zkusit něco nového. Kroužit 90km na 5ti kilometrovém okruhu, následované 8 okruhy běhu...No, taková nabídka se neodmítá ... Více

31.1.2019 01:44:37 (51 dnů, 22 hodin a 59 minut)

15
10 let...

V těchto dnech mám takové malé kulaté výročí, tak je možná čas se ohlédnout, zamyslet...V neděli 13.května 2007, což je předně 10 let, jsem si řekl "Za rok ho uběhneš, a celý!!!" Tím jsem myslel, že za rok zvládnu a zaběhnu PIM, neboli Pražský mezinárodní ... Více

31.1.2019 01:44:25 (51 dnů, 22 hodin a 59 minut)

19
Posázavský půlmaraton 2017

Dostal jsem tip na nový závod v krásném prostředí Sázavy - Posázavský 1/2maraton. Tady jsem ještě na žádném běhu nebyl, takže jasná volba. Krásná krajina přímo láká k ... Více

31.1.2019 01:44:14 (51 dnů a 23 hodin )

7
Krušnoman 2017

Před dvěma roky jsem psal, že se do Krušných hor ještě vrátím, a rád. Byli tací, co nevěřili, že Michale :-) A stejně jako tehdy, i letos jsem si závod užil. Krušnoman je jedinečný ... Více

31.1.2019 01:44:02 (51 dnů a 23 hodin )