4
PVLH24 počtvrté: nejen bahnité peklo

Běhat stále dokola jednu a tu samou trasu může někomu přijít jako nuda a ano, pokud je to stále kolem domu deset koláků, tak to bude pravda. Ne tak ... Více

25.10.2020 22:49:03 (23 hodin a 29 minut)

0
Podzimní zahřátí podle Jíme zdravě: Pečená cizrna se zeleninou

Zase mám zpoždění! Tým Jíme zdravě poslal do tiskárny novinku Jak jíme zdravě v zimě, zatímco já se sotva začetla do podzimní verze kuchařky. Líbí se mi, že to není jen studnice receptů, ale ... Více

23.10.2020 23:38:57 (2 dny, 23 hodin a 39 minut)

3
Hradecké míli vládne Randa, Vánoční půlmaraton nebude

Na fotbalový rytmus najel pohár Neflákej se – Hradecká míle v HradciKrálové. V závěru léta a na podzim se uskutečnily čtyři závodyročníku 2020/2021 v Šimkových sadech. Běhá na ... Více

22.10.2020 19:23:00 (4 dny, 3 hodiny a 55 minut)

23
10 pozitivních věcí, které vám teď chceme říct

Jasně že teď není všechno jen sluníčkové a že i na nás to občas padá. Jenže fňukání nepomůže a tak je lepší svou mysl zaměřit na věci, ze kterých ... Více

21.10.2020 23:20:43 (4 dny, 23 hodin a 57 minut)

12
Co dělat, když zruší vám závody

Letošní rok je divný. Že se závody ruší kvůli počasí, na to jsme si zvykli. I každý rok se to stane někdy i při samotném závodě. Jenže letos nám ... Více

18.10.2020 22:13:27 (8 dnů, 1 hodinu a 4 minuty)

34
Zemřel František Zikeš, gentleman v životě i na běžeckých tratích

Vážení sportovní přátelé, kamarádi, s velkým smutkem v srdci Vámmusím oznámit že nás navždy opustil ve věku 92 let pan František Zikeš.František doběhl svůj poslední maraton, avšak v myslích ... Více

17.10.2020 18:23:00 (9 dnů, 4 hodiny a 55 minut)

26
Jak při běhu vyzrát na 5 nejčastějších neduhů podzimního počasí

Podzim je tu v plné parádě, ale ne vždy jsou jeho venkovní podmínky podle našich přestav. Nenechte se tím ale odradit, běhat se dá vždycky, jen to chce dodržet určitá ... Více

14.10.2020 22:27:48 (12 dnů a 50 minut)

2
Vítězka Hradeckého poháru Iva Čechová: Už dávno jsem opustila všechny tréninkové deníky

Letošní ročník Hradeckého poháru musejí pořadatelé hodnotit jakoúspěšný. Zkrácení tratě na lesní pětku přilákalo nové účastníkypředevším z řad kondičních běžců.Největší osobností byl ... Více

14.10.2020 11:59:00 (12 dnů, 11 hodin a 19 minut)

4
Jílek potřetí vyhrál Wintermana. Vabroušek doběhl do cíle na Ještědu bronzový

V 6. ročníku závodu Winterman Extreme Triathlon 2020 se zviditelnilidva reprezentanti klubu Titan Trilife Zlín. Závod na severu Čech vyhrálDavid Jílek, který na trati složené ... Více

13.10.2020 18:44:00 (13 dnů, 4 hodiny a 34 minut)

14
Ladermon Trail - nový závod, který se (ne)konal

Více než půl roku plánů, příprav a starostí měli organizátořis 1. ročníkem běžeckého závodu ve Velké Bystřici u Olomouces názvem Ladermon Trail. A když už se vše zdárně chýlilo do finiše ... Více

13.10.2020 17:09:00 (13 dnů, 6 hodin a 9 minut)

0
Tipy pro těhu: Kde pořídit sportovní oblečení

Těhotenský oblečení na normální nošení ještě ujde. Seženete jej třeba v C&A, H&M nebo za mě nejlépe v Lidlu. V prvních dvou jmenovaných mi vadila převaha fádních a smutných barev. Copak má tohle období být ... Více

12.10.2020 01:06:25 (14 dnů, 22 hodin a 11 minut)

16
5 Beskydských vrcholů zvládli nejrychleji Hének s Gregorem

O víkendu proběhl dost možná jeden z posledních letošních závodůultra-trailové sezóny – 18. ročník legendárních 5 beskydskýchvrcholů. Jako základnu a místo startu zvolili ... Více

11.10.2020 19:36:00 (15 dnů, 3 hodiny a 42 minut)

0
"Na závěr" Bašťanská 6

Bystřičanová, Kašná, Laciková, Zahraj, Hlavatík, Biolek, Šindelek,tak to jsou vítězové napříč všemi kategoriemi dnešní Bašťanské6. Letošní již sedmý ročník se náramně vydařil, a ... Více

11.10.2020 10:25:00 (15 dnů, 12 hodin a 53 minut)

0
Říjnový dvoumílový běh ve Zlíně vyhráli matador Janečka a Železníková

Předpokládaný souboj dvou největších favoritů o zlatou příčku bylk vidění v říjnovém Běhu na 2 míle ve Zlíně. Závod na3,2kilometrové rovinaté trati v Přílukách nakonec vyhrál v čase ... Více

10.10.2020 19:33:00 (16 dnů, 3 hodiny a 45 minut)

1
Akvabela, běžkyně a cyklistka Ďurdiaková mistryní republiky v chůzi

Ženou mnoha sportovních profesí je Tereza Ďurdiarková z Brna.Z plavkyně pro krásu se stala vytrvalkyně, která získala i bednováumístění na domácím šampionátu v maratonu a připravovala ... Více

10.10.2020 19:07:00 (16 dnů, 4 hodiny a 11 minut)

10
Everesting – strmá výzva, která pomáhá

Výzvy – ty jsou mottem celé letošní sezóny. Jednu takovou si připravil Pavel Fenyk – náš kamarád, parťák a hlavně skvělý běžec, který je v českém ultra běhu pojmem. ... Více

9.10.2020 23:49:39 (16 dnů, 23 hodin a 28 minut)

6
Běhy pro zdraví aneb jak atleti pomáhali potřebným

Tento týden skončil letošní seriál Karvinských běhů pro zdraví,který se letos nesl v duchu hesla „atleti pomáhají potřebným“. Seriálsedmi běhů je určen pro všechny běžce různých ... Více

9.10.2020 22:10:00 (17 dnů, 1 hodinu a 8 minut)

6
Ztráta motivace, nový začátek – jak se vrátit do formy

Letošní rok byl pro mnoho běžců nečekanou změnou v závodních a tréninkových návycích. U mě to vedlo až ke ztrátě závodní motivace a s tím související ochotě běhat kvalitní tréninky. Pak ... Více

7.10.2020 23:57:24 (18 dnů, 23 hodin a 20 minut)

5
V Sedloňově se běželo po padesáté

V Sedloňově v Orlických horách se uskutečnil jubilejní padesátýročník silniční desítky. Desítka to je hustá, součet stoupání je přestři sta metrů a téměř nepochopitelný je letitý ... Více

7.10.2020 16:12:00 (19 dnů, 7 hodin a 6 minut)

1
V Běhu podzimním ránem ve Štítné nad Vláří se z prvenství radovali Jedlička a Zvonková

Dalibor Jedlička (Zvonek Sport Valašské Klobouky) zvítězilv 1. ročníku Běhu podzimním ránem, když v závodu dlouhém9,5 kilometru dosáhl času 41:11. Druhé místo ... Více

7.10.2020 00:21:00 (19 dnů, 22 hodin a 57 minut)